Ethiopia Sidamo

тільки в онлайн

Ethiopia Sidamo

Эфіопія Сидамо грейд 2

Арабіка. Моносорт

Детальніше

Характеристики

КраїнаЕфіопія
РегіонSidamo (Сидамо)
Висота1700-2000 метрів
Сорт/видПервинна арабіка
Якість зеленого зернаPremium (Преміум)
Розмір зеленого зерна15/18

Інформація

Ефіопія, як батьківщина кави, відома його багатою різноманітністю у всьому світі. Щоб описати смак і аромат ефіопської кави використовують такі слова, як таємничий, квітковий, пряний, незбагненний і насичений. Регіон Sidama, розташований на півдні Ефіопії, являє собою приклад цього багатства смаків. Кава, в цій старій провінції, зустрічається по всій її території, починаючи від високогірних лісових схилів Абіссинського нагір'я, де він росте в дикому виглюді, від глибоких і вузьких долин, до декількох дерев у невеликому присадибному саду. Збір урожаю починається у вересні і закінчується в грудні. Термін збору врожаю залежить від висоти зростання кавових дерев і кількості опадів. У зборі врожаю беруть участь в основному дрібні фермери. Після того, як урожай зібраний, вони продають його в кооперативи, де кавові ягоди піддаються біохімічної переробці та первинній «мокрій» обробці, в результаті якої відбувається видалення плодової м'якоті і зовнішньої оболонки. У Sidama налічується приблизно двісті двадцять таких кооперативів, дев'яносто два з яких знаходяться у власності фермерів - членів кооперативів. Потім кавові зерна в пергаментній оболонці сушаться під відкритим небом доти, поки вологість у них не досягне одинадцяти з половиною відсотків, після чого вони надходять на склади переробних підприємств. На цих підприємствах з них віддаляється пергаментна оболонка, вони сортуються, поліруються і упаковуються в джутові мішки для поставки на експорт.

Експортери в Ефіопії купують каву на товарно-сировинній біржі (ECX).

Аддіс - є однією з найстаріших і найбільш шанованих компаній - експортером кави в Ефіопії. Вона заснована в 1972 році. Є членом і засновником першої товарної біржі (ECX) в Ефіопії. Має унікальний досвід у кавовій промисловості, який дозволив їй встановити міцні довгострокові відносини з місцевими виробниками і кооперативами, який дав Аддіс глибоке розуміння національного ринку кави, його особливостей.

Кава «Ефіопія Сидамо» від Аддіс - це високоякісна кава сорту Арабіка з провінції Sidama, з легкою лимонною кислинкою, зі смаком чорниці та ожини.

 • Коментарі
 • Немає відгуків від користувачів на даний момент

  Напишіть свій огляд

  Ethiopia Sidamo

  Ethiopia Sidamo

  Эфіопія Сидамо грейд 2

  Арабіка. Моносорт

  Напишіть свій огляд