Умови користування сайтом та продажу товару

Уважно ознайомтеся з даними умовами. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не користуйтеся цим сайтом.

Терміни.

Продавець - Фізична особа-підприємець Возна Олена Олексіївна, зареєстрований за адресою: м Дніпропетровськ, вул. Ак. Лазаряна, будинок 3, кв. 11, Код ОКПО 2573300363

Покупець - фізична особа, яка оформила замовлення на сайті Продавця та / або сплатила його.

Товар - продукція, пропонована Продавцем для покупки на умовах, зазначених на сайті Продавця.

Замовлення - Товар, обраний на Сайті Продавця Покупцем, і доставлений йому транспортно-експедиторською компанією за адресою доставки Покупця або до місця для самовивозу Покупцем.

Сайт Продавця - www.lubakava.ua

Загальні угоди.

Покупець і Продавець керуються у своїх взаєминах загальноприйнятими нормами етики і моралі, а також чинним законодавством України. Розміщуючи замовлення на Сайті Продавця, Покупець тим самим дає свою згоду з цими умовами користування сайтом та продажу Товару.

Ціна товару.

Ціна Товару - вартість одиниці товару, виражена в гривнях, і зазначена на момент оформлення та підтвердження замовлення на Сайті Продавця. Ціна Товару перераховується (переглядається) Продавцем щодня наприкінці робочого дня. Ціна Товару не може бути змінена Продавцем на підтверджені та оплачені замовлення. Ціна на Товар, замовлення на який оформлене, але не оплачене Покупцем, може бути змінена Продавцем до моменту отримання та прийняття товару Покупцем. При цьому Покупець має право відмовитися від отримання та прийняття товару і не оплачувати його за новою ціною. Ціна товару не включає вартість доставки товару. Вартість доставки вказується в загальній сумі замовлення.

Знижки.

Продавець надає Покупцеві наступні знижки за кількість:

- 2% від ціни Товару за придбання двох однакових упаковок одного і того ж Товару;

- 4% від ціни Товару за придбання трьох однакових упаковок одного і того ж Товару;

- 6% від ціни Товару за придбання чотирьох і більше однакових упаковок одного і того ж Товару.

Виконання замовлення.

Виконання замовлення - обсмажування зеленої кави в зернах, розфасовка обсмаженої кави і її упаковка, надалі - продукція та / або розфасовка і упаковка зеленої кави в зернах, надалі - продукція, а також передача продукції до транспортно-експедиторської компанії для її доставки Покупцю або до місця для самовивозу Покупцем. Осмаження зеленої кави здійснюється Продавцем в суботу та неділю. Починаючи з понеділка продукція передається або в компанію «Нова пошта» для здійснення доставки Покупцю, або доставляється за адресою: м Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 10 для самовивозу Покупцем. Дата найближчого обсмаження вказується на головній сторінці Сайту Продавця. Виконання замовлень, оформлених та підтверджених до 19::00 в п'ятницю за київським часом, здійснюється в найближчу суботу, після 19:00 і до початку наступного тижня - переноситься на суботу наступного тижня.

Оплата замовлення.

Оплата замовлення здійснюється Покупцем або готівкою при отриманні, або в безготівковій формі, а також через інтернет.

Доставка замовлення.

Доставка замовлення Покупцеві здійснюється або співробітниками компанії - ТОВ «Нова пошта» (ЄДРПОУ 31316718) / або самовивозом за адресою, вказаною на сайті Продавця.

Скасування замовлення.

Покупець має право в будь-який момент скасувати замовлення. Продавець, тим не менш, просить Покупця повідомляти про скасування замовлення до моменту його виконання, по можливості до 19:00 в п'ятницю за київським часом.

Персональні дані.

Оформляючи замовлення на Сайті Продавця, Покупець тим самим дає свою згоду на збір і обробку своїх персональних даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адресу доставки. Продавець зобов'язується не передавати персональні дані Покупця третім особам, якщо така передача не обумовлена ??прямою необхідністю виконання умов продажу Товару, як, наприклад, у разі їх передачі співробітникам компанії - ТОВ «Нова пошта», що здійснює доставку Товару.

Розсилка по електронній пошті та розсилка СМС-повідомлень.

Продавець зобов'язується не здійснювати розсилки рекламного характеру, за винятком випадків, пов'язаних з інформуванням Покупця про оформлення замовлення, його статус, датою найближчій обсмаження і новинок Товару.

Авторські права.

Використання матеріалів, розміщених на Сайті Продавця, в комерційних цілях без письмової згоди Продавця - не допускається.

Гарантії якості.

Продавець гарантує Покупцю, що проставлена на етикетці упаковки Товару дата відповідає даті обсмаження.

Відповідальність продавця і покупця.

Продавець зобов'язується повторно виконати замовлення за свій рахунок у разі його втрати співробітниками компанії «Нова пошта», недостачі або порваної упаковки, а також пересортиці. Продавець не несе відповідальність за доставку замовлення Покупцеві кур'єром компанії «Нова пошта». Покупець, тим не менш, має повне право відмовитися від отримання замовлення у зв'язку з некоректною поведінкою кур'єра.

Покупець несе відповідальність за достовірність і точність своїх персональних даних, за всі дії під своїм логіном і паролем на Сайті Продавця.