Контакти

Зателефонуйте нам на телефонні номери:

+38 (095) 318-00-66 (МТС)

+38 (096) 470-33-78 (Київстар)

або напишіть на Email: [email protected]

і ми допоможемо Вам з вибором кави та оформленням покупки.

Трохи про нашу команду

Олена Возна
(Засновник «ЛюбаКава)

Володіє тонким смаком і прагненням до знань. Тому кава - це не тільки її найулюбленіший напій, а й предмет для нескінченного пізнання. Життєрадісна, усміхнена, товариська. Прекрасний співрозмовник, в чому Ви можете переконатися, відвідавши нашу кав'ярню. Захоплюється гончарної керамікою і постійно шукає нові форми та ідеї. Її роботи також представлені в кав'ярні «ЛюбаКава». Заміжня. Виховує сина.

Ігор Біліченко

(Оформлення та доставка замовлення)

Привабливий і добрий. Завжди готовий відповісти на всі Ваші запитання, пов'язані з оформленням замовлення, реєстрацією на сайті, з вибором кави і його доставкою. Мрійливий і загадковий. Цінитель хорошого тютюну і колекціонє люльки. Пристрасний футбольний уболівальник. Одружений. Виховує доньку.

Ярослав Лівадній

(Обсмажування кави)

Цілеспрямований і рішучий. Вважає, що обсмажування кави - це майстерність, тому наполегливо відточує своє вміння і збагачує свої знання про зелену каву, її видах і відмінностях, експериментує, шукає свої, не схожі на інші, профілі в обсмажуванні, які б розкривали індивідуальні особливості різних сортів кави . Його мета - створення купажів, що відрізняються новими смаковими відтінками й ароматами. Любить грати на більярді, у футбол і баскетбол. Творець контенту на сайті. Одружений. Має сина.