Кав'ярня "Люба Кава"

«ЛюбаКава» запрошує справжніх шанувальників якісної Кави за адресою: м Дніпро, вул. Гоголя, 10, щоб покуштувати напої, приготовані різними способами з свіжообсмажених зерен.

Тут Ви зможете остаточно прокинутися і підбадьоритися після філіжанки доппіо рістрето, комфортно відпочити протягом дня, або ж розслабитися з ароматною кавою корето після важкого дня в офісі. Затишна атмосфера і продуманий інтер'єр прекрасно поєднуються з чудовим обслуговуванням, демократичними цінами і, звичайно ж, незрівнянною якістю кави, завдяки якій «ЛюбаКава» встигла завоювати масу шанувальників. Станьте одним з них і спробуйте у нас:

  • еспресо рістрето, який виявляє всі найбільш тонкі відтінки кавового смаку і містить мінімум кофеїну. Приготування цього напою припиняється при повному досягненні самої «смачною» і «ароматної» стадії екстракції. Більшість шанувальників еспресо віддають перевагу саме рістрето, що буквально означає «перервана кава». Його порція невелика і не перевищує 25 мл. "Тигрове розфарбування" - ознака ідеального еспресо.
  •  доппо рістрето, що означає «подвійний рістрето». Обсяг порції цього напою досягає 45-55 мл і це буде суцільна крема. Доппіо рістрето містить максимальну кількість кофеїну. У ньому істотно більше лугів, ніж у рістрето. А його текстура стає трохи «тонше».
  •  еспрессо лунго, що в перекладі означає «довгий, великий глоток». Не такий густий напій і його обсяг досягає 90 мл. Час екстракції: 25-30 сек.
  • капучино - це збите молоко і кава еспресо в пропорції близько 5: 1 (п'ять частин збитого молока до однієї частини кави еспресо). Капучино має густу, оксамитову консистенцію. Його подають в чашці об'ємом 180-200 мл, а п'ють найчастіше вранці.
  •  еспрессо лате - це збите молоко і кава еспресо в пропорції 6: 1 (шість частин збитого молока до однієї частини кави еспресо). Його подають в керамічній круглії чашці або в спеціальній склянці об'ємом 260 мл.
  •  еспресо макіато, що означає «заплямована кава». Це еспресо, присмачена краплею молока. Його готують в пропорції 1: 1 (одна частина збитого молока до однієї частини кави еспресо), при цьому молоко додається в еспресо так, щоб на поверхні еспресо утворилася пляма. Його порція не перевищує 70 мл.
  • кава корето, що в перекладі означає «виправлений еспресо». Принцип напою простий - у каву еспресо додають трохи алкоголю, як правило лікеру. Обсяг порції цього напою дорівнює 45-50 мл.
  •  еспресо-романо - це кава еспресо з лимонним соком або цедрою. Обсяг порції цього напою дорівнює 45-50 мл.
  •  американо - це кава еспресо, розведена водою, температура якої при приготуванні повинна бути в межах 84-92 ° С. Обсяг порції цього напою становить 120-150 мл.

«Люба Кава» рада Вас бачити в нашій кав'ярні в будні дні з 11:00 до 16:00. +38 (095) 318-00-66