Про нас

Все почалося з моєї подорожі в Трієст. Будучи в тамтешніх кав'ярнях і барах, я зрозумів, чого був позбавлений всі ці роки - тієї самої філіжанки дивного, я б сказав, божественного напою - кави. Вона постала переді мною зовсім іншою, особливою ... Вона поєднувала у собі солодкість, гірчинку, часом легку кислинку, аромат лісових ягід, фруктів, шоколаду і, звичайно ж, крема: густі, що мають насичений червонувато-коричневий колір. Цей чудовий напій був настільки різноманітним, що чим більше я про нього дізнавався, тим більше усвідомлював, що я нічого не знаю.

Я вирішив поїхати до Іспанії, щоб навчитися професійному ремеслу обсмаження в Інституті кави. Ви запитаєте: «Чому?». Все просто: тому, що обсмажування - один з головних етапів у здобутті гарної кави. У процесі навчання я зробив висновок, що для того, щоб кава була дійсно смачною та ароматною, вона повинна бути свіжообсмаженою з якісних зелених зерен, до того ж, обсмажування має проходити на професійному обладнанні. Потім я навчився і вмінню готувати цей дивовижний напій.

Мить радості і задоволення від філіжанки віртуозно приготованої кави врізається в ваш мозок і довгий час не покидає його ... І в цій миті - і секрети обжарювальника, і руки баристи. Так, за чашкою капучіно я прийшов до думки, що я хочу поділитися своїми навичками та вміннями ...

На той момент наша команда складалася з трьох осіб. Ми мали краще з професійного обладнання для обсмажування, приготування і помелу кави, а один з кращих європейських постачальників забезпечував нас різноманітними сортами зеленої кави класу преміум і спешілті. З тих пір ми не зупиняємося в розвитку своїх умінь ані на хвилину, бо наша місія - вражати Вас різноманітністю і пишністю тільки свіжообсмаженої і запаморочливо смачної кави.

Ярослав Лiвадний, засновник "Люба Кава"

Наша команда:

Ігор Біліченко.

Оформлення замовлення та доставка +38(096) 470-33-78 (Київстар),

+38(095) 318-00-66 (МТС), Email: [email protected]

Ярослав Лiвадний.

Питання щодо якості зеленої кави та обсмаження 

Олена Возна, засновник «ЛюбаКава».

Претензії та пропозиції щодо роботи «ЛюбаКава» +38(096) 470-33-78