Nicaragua Las Nubes Pacamara Caracol

тільки в онлайн

Nicaragua Las Nubes Pacamara Caracol

Нікарагуа «Лас Нубес Пакамара Караколь»

Арабіка. Моносорт

Детальніше

Характеристики

КраїнаНікарагуа
РегіонNueva Segovia
Висота1300 метрів
ФермаLas Nubes (Лас Нубес)
Сорт/видАрабіка / Pacamara, Maracaturra (Пакамара, Маракаттура)
Спосіб обробки та сушінняМитий
СертифікаціяRainforest Alliance
Якість зеленого зернаPremium
Розмір зеленого зерна16/17

Інформація

Ферма Лас-Нубес знаходиться на північному заході Нікарагуа в регіоні Діпільто департаменту Нуева-Сеговія, близько 33 км від його центрального міста - Окотал на висоті 1300 метрів над рівнем моря. У віці двадцяти років Reginaldo Castellano Paguaga успадкував від своїх батьків, в цілому, чотири з половиною гектари землі, на якій він висадив саджанці кавових дерев гібридних сортів Pacамara і Maracaturra. І тільки через чотири роки зібрав свій перший врожай. Він багато працював, щоб купити прилеглі землі. В даний час він має більше восьми гектарів землі під кавовими садами, висаджених в тіні инги і бананових дерев.

Reginaldo Castellano Paguaga починає збір врожаю, коли повністю впевнений в стиглості кавових ягід. Краплі соку, виступаючі на поверхню ягід після їх стиснення, і темно-червоний відтінок сигналізують Castellano, що прийшов час звільняти від «вишневої» м'якоті зерна кави. Збір урожаю починається на початку грудня і триває до початку березня. Збирають урожай близько п'ятидесяти чоловік, сорок з яких є «тимчасовими» і залучаються тільки на період збору врожаю. Після того, як стиглі кавові ягоди зібрані, вони традиційно обробляються «мокрим» способом. Потім зелена кава сушиться, сортується і упаковується в джутові мішки.

Ферма Las-Nubes - переможець Cup of Excellence в національній програмі в 2005 році і дев'ятнадцятий серед тридцяти п'яти учасників у 2008 році.

Кава «Лас Нубес Пакамара Караколь» від Las-Nubes - високоякісна пряна кава, з ароматом горіхів і смаком какао.

 • Коментарі
 • Немає відгуків від користувачів на даний момент

  Напишіть свій огляд

  Nicaragua Las Nubes Pacamara Caracol

  Nicaragua Las Nubes Pacamara Caracol

  Нікарагуа «Лас Нубес Пакамара Караколь»

  Арабіка. Моносорт

  Напишіть свій огляд