Guatemala Antigua Pastoral

тільки в онлайн

Guatemala Antigua Pastoral

Гватемала «Антігуа Пасторал»

Арабіка. Моносорт

Детальніше

Характеристики

КраїнаГватемала
РегіонAntigua (Антігуа)
Висота1500–1600 метрів
ФермаКооператив Fedecocagua
Сорт/видАрабіка / Bourbon, Catuai and Typical (Бурбон, Катуаі та Типікал)
Якість зеленого зернаPremium (Преміум)
Розмір зеленого зерна17/19

Інформація

У далекому 1969 році дев'ятнадцять сільськогосподарських кооперативів виробників кави в Гватемалі, в основному на заході і південному заході країни, приймають рішення про створення підприємства, основним завданням якого було б просування і постачання на міжнародний ринок, вирощеної ними кави. Так 26 березня 1969 року вважається днем створення Fedecocagua. Однак тільки лише через два роки, а саме 4 червня 1971 року, за Fedecocagua був закріплений юридично-правовий статус, як федерації сільськогосподарських кооперативів виробників кави в Гватемалі, що дозволило їй увійти до складу Національної Асоціації Кави (Anacafé) і отримати ліцензію на експорт кави.
Зараз Fedecocagua об'єднує 148 кооперативів, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, в цілому приблизно 20000 дрібних виробників кави, що постачають на світовий ринок через Fedecocagua свою продукцію.
У своїй роботі Fedecocagua використовує стандарти якості ІСО 9001-2000.
Кавові плантації в Гватемалі займають 2,8% території всієї країни (для відомості: лісом покрито близько 83%) і знаходяться в двадцяти з двадцяти двох департаментах.
Одним з відомих кавових регіонів є Антигуа. Тут місцеві фермери висаджують кавові дерева в тіні шовкового дуба і инга, щоб зберегти кавові ягоди від спеки, з лютого по травень, а в сезон дощів (з травня по жовтень) від шквальних вітрів, що дмуть з Тихого океану.
Guatemala Antigua Pastoral - високоякісна, чудова кава, вирощена на вулканічних схилах гірського хребта Сьєрра - Мадре - де Чьяпас і експортована Fedecocagua на зарубіжні ринки.

 • Коментарі
 • Немає відгуків від користувачів на даний момент

  Напишіть свій огляд

  Guatemala Antigua Pastoral

  Guatemala Antigua Pastoral

  Гватемала «Антігуа Пасторал»

  Арабіка. Моносорт

  Напишіть свій огляд